c69f878f-4ec7-45d1-91cc-ebe905d57ffd
27 lipca 2016

Wykorzystaj dobrze swoje pieniądze.

•Zalety dwóch drukarek w jednym urządzeniu: wbudowany podajnik na nośniki w formacie od A4 do +/A3 oraz wygodna rolka ładowania od przodu pozwalają na wydruk o szerokości od 210 mm (8,5 cala) do 610 mm (24 cale).
•Zainstaluj drukarkę tam, gdzie Ci wygodnie — możesz pracować z dowolnego miejsca dzięki wbudowanej łączności Wi-Fi.

•Oszczędzaj czas i pieniądze: przejmij kontrolę nad wydrukiem, planując kolejne zadania w firmie.

•Spójna, wyjątkowa jakość wydruku oraz duża wydajność — oryginalne tusze HP zapewniają żywe kolory i wyraziste linie.
Przekonaj się, jak łatwe może być drukowanie wielkoformatowe z tą niewielką i łatwą w obsłudze drukarką.

•Z łatwością dostosuj drukarkę do przestrzeni roboczej — 987 mm (38,9 cala) szerokości czyni ją najmniejszą w swojej klasie.
•Intuicyjny, pełnokolorowy panel dotykowy 109 mm (4,3 cala) umożliwia intuicyjną obsługę i ułatwia nawigację oraz drukowanie.

•Wykonuj pracę szybko i dokładnie: precyzyjne podglądy wydruku zostały zaprojektowane tak, aby ułatwić prawidłowe drukowanie przy pierwszej próbie. Oszczędzaj czas i materiały eksploatacyjne wiedząc, że otrzymasz to, co widzisz.
Drukuj z niemal każdego miejsca.
•Oprogramowanie HP Designjet ePrint & Share umożliwia drukowanie z drukarki HP Designjet ePrinter za pośrednictwem laptopa, smartfonu wyposażonego w oprogramowanie Apple® lub Android™ lub tabletu.
•Uzyskuj dostęp i drukuj wielkoformatowe projekty gdy jesteś z dala od pracowni, korzystając z HP Designjet ePrint & Share.

•Automatycznie zapisuj kopie prac w chmurze i miej do nich dostęp z dowolnego miejsca dzięki HP Designjet ePrint & Share.

•Przesyłaj projekty w wiadomościach e-mail do drukarki HP Designjet T120 ePrinter i drukuj, korzystając z funkcji łączności internetowej.

fef159b1-4d6f-477e-9a2d-4cb822529d7d
06 października 2015

Rozwiń swoją firmę: zainwestuj w wygodną, wielkoformatową drukarkę, która jest szybka, niezawodna, dokładna i łatwa w użyciu. Wszechstronna drukarka HP Designjet T520 ePrinter z funkcją łączności sieciowej umożliwia pracę i drukowanie z niemal każdego miejsca [1].

Uzyskuj szybkie i profesjonalne rezultaty przy pomocy tej bogatej w funkcje drukarki wielkoformatowej.
Dostarczaj projekty architektoniczne, mapy, zdjęcia i prezentacje w niezmiennie wysokiej jakości, stosując oryginalne tusze HP.

Zmniejsz czasy przestojów i zwiększ produktywność — oryginalne tusze HP pozwalają zadbać o niezmiennie wyjątkową jakość już od pierwszego wydruku.

Przekonaj się, na czym polega łatwe i wygodne drukowanie.

Intuicyjny, pełnokolorowy panel dotykowy 109 mm (4,3 cala) ułatwia nawigację i umożliwia dostęp i drukowanie plików bezpośrednio z drukarki.

Rzeczywiste podglądy wydruku ułatwią szybkie i dokładne ukończenie pracy oraz pozwolą uniknąć kosztownych błędów.

Easily setup your printer and connect everyone in your studio, with built-in wireless connectivity.[1]

MOBILNOŚĆ – łatwe drukowanie ze smartfona lub tabletu[1]

Print straight from your Apple® or Android™[3] smartphone or tablet with HP Mobile Printing.[1]

Gdy jesteś w trakcie pracy nad innymi zadaniami, podłącz dokument do wiadomości e-mail i wyślij go bezpośrednio do drukarki za pośrednictwem ePrint.[1]

Use the HP AiO Printer Remote[2] to access additional print features when printing from your mobile device.

Sieć LAN nie jest potrzebna – możesz przenosić tę drukarkę w dowolnym czasie i w dowolne miejsce, w którym będzie miała dostęp do sygnału Wi-Fi.[1]

[1] Drukowanie lokalne wymaga podłączenia urządzenia przenośnego i drukarki do tej samej sieci (zwykle punkty Wi-Fi łączą się do połączeń przewodowych) lub bezpośredniego połączenia bezprzewodowego z drukarką. Wydajność sieci bezprzewodowej zależy od warunków fizycznych i odległości od punktu dostępu. Tryb pracy bezprzewodowej obsługuje wyłącznie częstotliwość 2,4 GHz. Drukowanie zdalne wymaga połączenia internetowego z drukarką HP obsługującą połączenia sieciowe. Korzystanie z bezprzewodowego połączenia szerokopasmowego za pomocą urządzeń przenośnych wymaga zawarcia oddzielnej umowy o świadczenie usług. Informacje o dostępności i zasięgu w danym regionie można uzyskać u dostawcy usług. Więcej informacji jest dostępnych na stronie hp.com/go/designjetmobility

[2] The HP All-in-One Printer Remote mobile app is available for Apple® iPad, iPhone, and iPod Touch running iOS v7.0 or later and for Android™ mobile devices running Android™ v4.4 or later. The HP All-in-One Printer Remote mobile app is available for free from the Apple® App Store for Apple® mobile devices and from the Google Play Store for Android™ mobile devices.

[3] Aplikacja HP Print Service Plugin jest dostępna dla urządzeń przenośnych z systemem Android™ w wersji 4.4 lub nowszej. Aplikację można pobrać za darmo z Google Play.

564dcb21c0f56
05 października 2015

Ploter HP DesignJet T930 (914mm) – format: 36″ / 914mm – dysk twardy: 320 GB – dwuletnia gwarancja producenta Następca modelu HP DesignJet T920   Przed­sta­wiaj pro­jekty w for­mie wydru­ków o pro­fe­sjo­nal­nej jako­ści dzięki 6 ory­gi­nal­nym atra­men­tom HP – w kolo­rze sza­rym i czar­nym foto­gra­ficz­nym. Twórz plany, rysunki i mapy o pre­cy­zyj­nie odwzo­ro­wa­nych liniach oraz maks. do 2400 dpi. Sko­rzy­staj z Adobe PostScript®. Sześć… Czytaj więcej »